CAMERON's Brewing Mixed Doubles Cashspiel
Curling Scores
CAMERON's Brewing Mixed Doubles Cashspiel
Aug 20 - 22, 2021
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Comeau/Hebert Valleyfield, QC |
0 | 2 | 2 | 2 | 4 | X | X | X | 10 | |||
| Inglis/Fung-Ernst Oakville, ON |
![]() |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X | 2 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Comeau/Hebert
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.63 |
| PA/G: | 8.89 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Inglis/Fung-Ernst
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.93 |
| PA/G: | 12.59 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.60 |
| Force Efficiency: | 0.13 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Comeau/Hebert
Inglis/Fung-Ernst
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














