Tim Hortons Brier
Curling Scores
Tim Hortons Brier
Mar 5 - 14, 2021
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Saskatchewan (Dunstone) Regina, SK |
0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 2 | ||||
| Wildcard (Koe) Calgary, AB |
![]() |
2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | X | 9 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Saskatchewan (Dunstone)
| Games: | 13 |
| Record: | 9W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 3W - 1L |
| PF/G: | 7.08 |
| PA/G: | 6.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.17 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.16 |
Wildcard (Koe)
| Games: | 13 |
| Record: | 10W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 2W - 1L |
| PF/G: | 8.81 |
| PA/G: | 5.76 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Saskatchewan (Dunstone)
Wildcard (Koe)
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Saskatchewan (Dunstone) | ||
| Wildcard (Koe) | ||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















