Duffy's Elite Spiel
Curling Scores
Duffy's Elite Spiel
Jan 8 - 12, 2021
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jakweez , CAN |
![]() |
4 | 1 | 1 | 0 | X | 6 | |||||
| Darnell Duff Winnipeg, MB |
0 | 0 | 0 | X | 0 | |||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jakweez
| Games: | 3 |
| Record: | 3W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 14.38 |
| PA/G: | 3.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.83 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.60 |
Darnell Duff
| Games: | 1 |
| Record: | 0W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 20.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 1.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jakweez
Darnell Duff
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













