Augustana U15 Open
Curling Scores
Augustana U15 Open
Dec 13 - 15, 2019
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jaden Morlock
| Games: | 5 |
| Record: | 4W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.97 |
| PA/G: | 4.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Draidyn Gibb
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.25 |
| PA/G: | 10.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.60 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jaden Morlock
Draidyn Gibb
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











