Royal LePage Women's Fall Classic
Curling Scores
Royal LePage Women's Fall Classic
Nov 1 - 4, 2018
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Chrissy Cadorin Toronto, TOR |
![]() |
1 | 0 | 6 | 0 | 3 | 0 | X | 10 | |||
| Maureen Broder Ottawa, ON |
0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 4 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Chrissy Cadorin
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.00 |
| PA/G: | 7.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.35 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Maureen Broder
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.31 |
| PA/G: | 9.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Chrissy Cadorin
Maureen Broder
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Chrissy Cadorin | ||
| Maureen Broder | ||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















