Thistle Integrity Stakes
Curling Scores
Thistle Integrity Stakes
Dec 1 - 4, 2017
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Richard Muntain Pinawa, MB |
0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| Tucker Smith Bismarck, ND |
![]() |
0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Richard Muntain
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.88 |
| PA/G: | 8.82 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Tucker Smith
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 6.25 |
| PA/G: | 5.31 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.44 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Richard Muntain
Tucker Smith
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















