Curling Scores
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
| Games: | 47 |
| Record: | 40W - 7L |
| Extra Ends: | 3W - 0L |
| One-Point Games: | 5W - 0L |
| PF/G: | 8.68 |
| PA/G: | 5.14 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.16 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
| Games: | 47 |
| Record: | 40W - 7L |
| Extra Ends: | 3W - 0L |
| One-Point Games: | 5W - 0L |
| PF/G: | 8.68 |
| PA/G: | 5.14 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.16 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026










