Fort St. John Cash Spiel - Challenge
Curling Scores
Fort St. John Cash Spiel - Challenge
Nov 4 - 6, 2016
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
TBA
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.83 |
| PA/G: | 7.39 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Bob Cooper
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.71 |
| PA/G: | 4.29 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.57 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
TBA
Bob Cooper
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














