Curling Scores
Sasktel Tankard
Jan 30 - Feb 3, 2013
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Brock Virtue Regina, SK |
![]() |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | X | 4 | ||
| Randy Bryden Regina, SK |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 2 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Brock Virtue
| Games: | 9 |
| Record: | 7W - 2L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 6.63 |
| PA/G: | 4.82 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Randy Bryden
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 5.44 |
| PA/G: | 4.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.10 |
| Force Efficiency: | 0.74 |
| Steal Efficiency: | 0.12 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Brock Virtue
Randy Bryden
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
Ogden, United States - Niklas Edin's Sweden will face Matt Dunstone's Canada for the LGT World Men's Curling Championship 2026 title at the Weber County Ice Sheet in Ogden, United States on Saturday 4 April at 14:00.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















