Curling Scores
AB SUBWAY Junior Womens Provincial
Jan 9 - 13, 2013
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Jocelyn Peterman Red Deer, AB |
0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | |||
| Karynn Flory Edmonton, AB |
![]() |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jocelyn Peterman
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 7.66 |
| PA/G: | 5.47 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Karynn Flory
| Games: | 9 |
| Record: | 8W - 1L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 9.74 |
| PA/G: | 5.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jocelyn Peterman
Karynn Flory
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















