Curling Scores
Harriston Cash Spiel
Mar 9 - 10, 2013
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Joe Frans Bradford, ON |
0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | X | 7 | |||
| Daryl Shane Waterloo, ON |
![]() |
0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 3 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Joe Frans
| Games: | 4 |
| Record: | 4W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 8.85 |
| PA/G: | 3.85 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.11 |
| Force Efficiency: | 0.83 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Daryl Shane
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.22 |
| PA/G: | 6.96 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.10 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Joe Frans
Daryl Shane
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















