GOLDLINE Mixed Doubles Chicoutimi
Curling Scores
GOLDLINE Mixed Doubles Chicoutimi
Oct 3 - 5, 2025
|
| Draw Oct 4 - 10:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
Wynter/SallajMoncton, NB |
2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | 12 | |||
| Girard-Cote/Bouchard-Cote Chicoutimi, QC |
![]() |
0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Wynter/Sallaj
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.74 |
| PA/G: | 8.68 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.40 |
Girard-Cote/Bouchard-Cote
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.92 |
| PA/G: | 14.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Season Statistics
Wynter/Sallaj
| Games: | 33 |
| Record: | 16W - 17L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.62 |
| PA/G: | 8.87 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.49 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Girard-Cote/Bouchard-Cote
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.92 |
| PA/G: | 14.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Scoring Records - Season
Wynter/Sallaj
Girard-Cote/Bouchard-Cote
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













