Regina Highland Rocktoberfest
Curling Scores
Regina Highland Rocktoberfest
Oct 10 - 13, 2025
|
| Draw Oct 12 - 9:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ashley Thevenot Saskatoon, SK |
0 | 1 | 0 | 0 | X | X | X | X | 1 | |||
| Sara Miller , SK |
![]() |
3 | 0 | 2 | 3 | X | X | X | X | 8 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Ashley Thevenot
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.62 |
| PA/G: | 6.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Sara Miller
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.83 |
| PA/G: | 4.17 |
| Hammer Efficiency: | 0.35 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.83 |
| Steal Efficiency: | 0.61 |
Season Statistics
Ashley Thevenot
| Games: | 46 |
| Record: | 29W - 17L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 7.67 |
| PA/G: | 7.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Sara Miller
| Games: | 46 |
| Record: | 29W - 17L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 7.67 |
| PA/G: | 7.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
Ashley Thevenot
Sara Miller
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















