Czechia National Mixed Doubles Qualifier
Curling Scores
Czechia National Mixed Doubles Qualifier
Jan 31 - Feb 4, 2025
|
| Draw Feb 1 - 8:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Paulova/Paul Prague, CZE |
![]() |
2 | 0 | 3 | 4 | 0 | 2 | X | 11 | |||
| Cihlarova/Macek Prague, CZE |
0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Paulova/Paul
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.22 |
| PA/G: | 6.12 |
| Hammer Efficiency: | 0.44 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.54 |
| Steal Efficiency: | 0.58 |
Cihlarova/Macek
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.61 |
| PA/G: | 9.22 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Paulova/Paul
Cihlarova/Macek
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














