Curling Stadium Martensville SaskTour Series
Curling Scores
Curling Stadium Martensville SaskTour Series
Sep 27 - 29, 2024
|
| Draw Sep 29 - 11:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kelly Knapp Regina, SK |
3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | |||
| Logan Ede Saskatoon, SK |
0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | |||
Event Statistics
Kelly Knapp
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.05 |
| PA/G: | 4.74 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.35 |
| Force Efficiency: | 0.90 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Logan Ede
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.00 |
| PA/G: | 7.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.10 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kelly Knapp
Logan Ede
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















