Lacombe U15 Open
Curling Scores
Lacombe U15 Open
Nov 29 - Dec 1, 2024
|
| Draw Nov 30 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Lauren Senneker Calgary, AB |
0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | |||
| Ella Couprie Sherwood Park, AB |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Lauren Senneker
| Games: | 3 |
| Record: | 2W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.10 |
| PA/G: | 8.10 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.22 |
Ella Couprie
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.00 |
| PA/G: | 13.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.54 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Lauren Senneker
Ella Couprie
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












