Mixed Doubles Prague Trophy
Curling Scores
Mixed Doubles Prague Trophy
Apr 5 - 7, 2024
|
| Draw Apr 4 - 11:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Zelingrova/Chabicovsky Prague, CZE |
2 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | X | 10 | ||||
| Matulova/Moravcik Bratislava, SVK |
![]() |
0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 2 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Zelingrova/Chabicovsky
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.00 |
| PA/G: | 6.58 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.54 |
Matulova/Moravcik
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.45 |
| PA/G: | 15.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.15 |
| Steal Defense: | 0.45 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.08 |
Season Statistics
Zelingrova/Chabicovsky
| Games: | 42 |
| Record: | 30W - 12L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 4L |
| PF/G: | 10.63 |
| PA/G: | 6.87 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Matulova/Moravcik
| Games: | |
| Record: | W - L |
| Extra Ends: | W - L |
| One-Point Games: | W - L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Scoring Records - Season
Zelingrova/Chabicovsky
Matulova/Moravcik
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
Ogden, United States - Niklas Edin's Sweden will face Matt Dunstone's Canada for the LGT World Men's Curling Championship 2026 title at the Weber County Ice Sheet in Ogden, United States on Saturday 4 April at 14:00.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












