GOLDLINE Chicoutimi Mixed Doubles
Curling Scores
GOLDLINE Chicoutimi Mixed Doubles
Mar 4 - 6, 2022
|
| Draw Mar 5 - 1:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Gauthier/Mullen Saguenay, QC |
![]() |
0 | 4 | 2 | 1 | X | 7 | |||||
| Poisson/Dubois Saguenay, QC |
1 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | ||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Gauthier/Mullen
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 9.64 |
| PA/G: | 10.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.46 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.22 |
| Steal Efficiency: | 0.40 |
Poisson/Dubois
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.31 |
| PA/G: | 11.15 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Gauthier/Mullen
| Games: | |
| Record: | W - L |
| Extra Ends: | W - L |
| One-Point Games: | W - L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Poisson/Dubois
| Games: | |
| Record: | W - L |
| Extra Ends: | W - L |
| One-Point Games: | W - L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Scoring Records - Season
Gauthier/Mullen
Poisson/Dubois
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













