GOLDLINE Chicoutimi Mixed Doubles
Curling Scores
GOLDLINE Chicoutimi Mixed Doubles
Jan 31 - Feb 2, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Verreault/Savard Chicoutimi, QC |
![]() |
1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | X | 9 | |||
| Gaudreault/Bouchard Saguenay, QC |
0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Verreault/Savard
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.23 |
| PA/G: | 8.97 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Gaudreault/Bouchard
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.80 |
| PA/G: | 18.80 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.10 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Verreault/Savard
Gaudreault/Bouchard
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












