Stu Sells Toronto Cricket Mixed Doubles Cashspiel
Curling Scores
Stu Sells Toronto Cricket Mixed Doubles Cashspiel
Jan 17 - 20, 2020
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Wood/Banyai Denver, CO |
0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 5 | |||
| Gill/Hewitt Brisbane, AUS |
![]() |
1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | X | 10 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Wood/Banyai
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.76 |
| PA/G: | 12.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.54 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.13 |
Gill/Hewitt
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.23 |
| PA/G: | 7.95 |
| Hammer Efficiency: | 0.44 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Wood/Banyai
Gill/Hewitt
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















