SPCC Allstate U20 Junior Womens Bonspiel
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SPCC Allstate U20 Junior Womens Bonspiel
Nov 14 - 16, 2025
|
| Draw Nov 15 - 11:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Sydney Galusha Yellowknife, NT |
![]() |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
| Lila Koe Calgary, AB |
0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Sydney Galusha
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.71 |
| PA/G: | 5.81 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.47 |
Lila Koe
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.58 |
| PA/G: | 5.58 |
| Hammer Efficiency: | 0.19 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Season Statistics
Sydney Galusha
| Games: | 15 |
| Record: | 11W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.37 |
| PA/G: | 6.58 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Lila Koe
| Games: | 30 |
| Record: | 11W - 19L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.41 |
| PA/G: | 8.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.49 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Scoring Records - Season
Sydney Galusha
Lila Koe
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Site Menu:
| Draw: 7 -- Sat, Nov 15 -- 9:00pm MT | |||
| Androschuk | 8 | Final | |
| Sanderman | 3 | (7) | |
| Galusha | 3 | Final | |
| Koe | 5 | (8) | |
| Arndt | 6 | Final | |
| Yurko | 5 | (8) | |
| Lilienskold | 9 | Final | |
| Padget | 4 | (7) | |
| Allchurch | 12 | Final | |
| Rusnak | 0 | (4) | |
| Bohn | 9 | Final | |
| Flanagan | 1 | (6) | |
| Androschuk | 8 | Final | |
| Sanderman | 3 | (7) | |
| Galusha | 3 | Final | |
| Koe | 5 | (8) | |
| Arndt | 6 | Final | |
| Yurko | 5 | (8) | |
| Lilienskold | 9 | Final | |
| Padget | 4 | (7) | |
| Allchurch | 12 | Final | |
| Rusnak | 0 | (4) | |
| Bohn | 9 | Final | |
| Flanagan | 1 | (6) |
| Androschuk | 8 | Final | |
| Sanderman | 3 | (7) | |
| Galusha | 3 | Final | |
| Koe | 5 | (8) | |
| Arndt | 6 | Final | |
| Yurko | 5 | (8) | |
| Lilienskold | 9 | Final | |
| Padget | 4 | (7) | |
| Allchurch | 12 | Final | |
| Rusnak | 0 | (4) | |
| Bohn | 9 | Final | |
| Flanagan | 1 | (6) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












