Red Deer Rocks U25 Men
Curling Scores
Red Deer Rocks U25 Men
Oct 24 - 26, 2025
|
| Draw Oct 25 - 1:45 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jabin Bromm Edmonton, AB |
0 | |||||||||||
| Kris Mitsopoulos Calgary, AB |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jabin Bromm
| Games: | 2 |
| Record: | 0W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.85 |
| PA/G: | 10.77 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
Kris Mitsopoulos
| Games: | 2 |
| Record: | 2W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.77 |
| PA/G: | 4.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jabin Bromm
Kris Mitsopoulos
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 4 -- Sat, Oct 25 -- 11:45am MT | |||
| Hiebert | |||
| RDP Men | |||
| Channon | |||
| Mistopoulos | |||
| Bromm | |||
| Mitsopoulos | |||
| Hiebert | |||
| RDP Men | |||
| Channon | |||
| Mistopoulos | |||
| Bromm | |||
| Mitsopoulos |
| Hiebert | |||
| RDP Men | |||
| Channon | |||
| Mistopoulos | |||
| Bromm | |||
| Mitsopoulos |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











