Leduc Lions U20 Bonspiel
Curling Scores
Leduc Lions U20 Bonspiel
Oct 3 - 5, 2025
|
| Draw Oct 5 - 4:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kris Mitsopoulos , AB |
![]() |
0 | 0 | 0 | 1 | X | 1 | |||||
| Harrison Hrynew New Westminster, BC |
3 | 2 | 2 | 0 | X | 7 | ||||||
Event Statistics
Kris Mitsopoulos
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.75 |
| PA/G: | 6.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.19 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Harrison Hrynew
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.03 |
| PA/G: | 5.48 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.44 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kris Mitsopoulos
Harrison Hrynew
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: CF -- Sun, Oct 5 -- 2:00pm MT | |||
| Channon | 6 | Final | |
| Hiebert | 3 | (7) ![]() |
|
| Mitsopoulos | 1 | Final | |
| Hrynew | 7 | (4) ![]() |
|
| Channon | 6 | Final | |
| Hiebert | 3 | (7) ![]() |
|
| Mitsopoulos | 1 | Final | |
| Hrynew | 7 | (4) ![]() |
| Channon | 6 | Final | |
| Hiebert | 3 | (7) ![]() |
|
| Mitsopoulos | 1 | Final | |
| Hrynew | 7 | (4) ![]() |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













