USA Curling Mixed National Championship
Curling Scores
USA Curling Mixed National Championship
Apr 16 - 20, 2025
|
| Draw Apr 17 - 11:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| P.N. Raju Oakland, CA |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | |||
| Peter Stolt St. Paul, MN |
![]() |
0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | X | 5 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
P.N. Raju
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.68 |
| PA/G: | 6.49 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Peter Stolt
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.29 |
| PA/G: | 7.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.30 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.40 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
P.N. Raju
Peter Stolt
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 3 -- Thu, Apr 17 -- 9:00am MT | |||
| Mann | 3 | Final | |
| Persinger | 6 | (7) | |
| Barajas | 5 | Final | |
| Falco | 8 | (8) | |
| Raju | 1 | Final | |
| Stolt | 5 | (7) | |
| Sherry | 4 | Final | |
| Leichter | 8 | (8) | |
| Mann | 3 | Final | |
| Persinger | 6 | (7) | |
| Barajas | 5 | Final | |
| Falco | 8 | (8) | |
| Raju | 1 | Final | |
| Stolt | 5 | (7) | |
| Sherry | 4 | Final | |
| Leichter | 8 | (8) |
| Mann | 3 | Final | |
| Persinger | 6 | (7) | |
| Barajas | 5 | Final | |
| Falco | 8 | (8) | |
| Raju | 1 | Final | |
| Stolt | 5 | (7) | |
| Sherry | 4 | Final | |
| Leichter | 8 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















