Mixed Doubles Prague Trophy
Curling Scores
Mixed Doubles Prague Trophy
Apr 4 - 6, 2025
|
| Draw Apr 4 - 8:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | EE | Score | ||
| Otaegi/Unanue San Sebastian, ESP |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 7 | |||
| Immonen/Sipila , FIN |
![]() |
0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Otaegi/Unanue
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.29 |
| PA/G: | 10.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.46 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
Immonen/Sipila
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.51 |
| PA/G: | 7.02 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Otaegi/Unanue
Immonen/Sipila
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
Ogden, United States - Niklas Edin's Sweden will face Matt Dunstone's Canada for the LGT World Men's Curling Championship 2026 title at the Weber County Ice Sheet in Ogden, United States on Saturday 4 April at 14:00.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















