Estonian Mixed Doubles Championship
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Estonian Mixed Doubles Championship
Feb 27 - Mar 2, 2025
|
| Draw Mar 1 - 5:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | EE | Score | ||
| Tammes/Lill Tallinn, EST |
X | 0 | 0 | ||||||||||
| Kazarina/Kazarin Tallinn, EST |
![]() |
X | 1 | 1 | |||||||||
Event Statistics
Tammes/Lill
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.64 |
| PA/G: | 15.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.21 |
| Steal Defense: | 0.64 |
| Force Efficiency: | 0.38 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Kazarina/Kazarin
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.81 |
| PA/G: | 15.24 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.67 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Tammes/Lill
Kazarina/Kazarin
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














