Scott Comfort RE/MAX Blue Chip Tour Spiel
Curling Scores
Scott Comfort RE/MAX Blue Chip Tour Spiel
Nov 15 - 17, 2024
|
| Draw Nov 15 - 3:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Randy Bryden Regina, SK |
2 | 0 | 2 | 0 | 1 | X | 5 | |||||
| Jordan Henry Wasena, SK |
![]() |
0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 2 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Randy Bryden
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.59 |
| PA/G: | 6.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.70 |
| Steal Efficiency: | 0.15 |
Jordan Henry
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 1.82 |
| PA/G: | 18.18 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.71 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Randy Bryden
Jordan Henry
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














