Pan-Continental Championships -- B-Division
Curling Scores
Pan-Continental Championships -- B-Division
Oct 27 - Nov 2, 2024
|
| Draw Oct 27 - 10:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| India Raju, P |
0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | X | 11 | |||
| Puerto Rico Vargas, J |
![]() |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 5 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
India
| Games: | 10 |
| Record: | 7W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.56 |
| PA/G: | 7.27 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.48 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Puerto Rico
| Games: | 10 |
| Record: | 3W - 7L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.67 |
| PA/G: | 11.07 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
India
Puerto Rico
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















