ISS Mixed Doubles Lodz
Curling Scores
ISS Mixed Doubles Lodz
Nov 9 - 12, 2023
|
| Draw Nov 11 - 3:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Skaslien/Nedregotten Oslo, NOR |
![]() |
1 | 3 | 3 | 2 | X | 9 | |||||
| Grzelka/Grzelka Lodz, POL |
0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | ||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Skaslien/Nedregotten
| Games: | 8 |
| Record: | 8W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 13.96 |
| PA/G: | 5.85 |
| Hammer Efficiency: | 0.63 |
| Steal Defense: | 0.08 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Grzelka/Grzelka
| Games: | 6 |
| Record: | 4W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.00 |
| PA/G: | 10.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.48 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Season Statistics
Skaslien/Nedregotten
| Games: | 45 |
| Record: | 37W - 8L |
| Extra Ends: | 2W - 0L |
| One-Point Games: | 4W - 1L |
| PF/G: | 10.99 |
| PA/G: | 6.44 |
| Hammer Efficiency: | 0.44 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Grzelka/Grzelka
| Games: | 41 |
| Record: | 23W - 18L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 8.42 |
| PA/G: | 8.15 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Scoring Records - Season
Skaslien/Nedregotten
Grzelka/Grzelka
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
Ogden, United States - Niklas Edin's Sweden will face Matt Dunstone's Canada for the LGT World Men's Curling Championship 2026 title at the Weber County Ice Sheet in Ogden, United States on Saturday 4 April at 14:00.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














