Red Deer Servus U18 Women
Curling Scores
Red Deer Servus U18 Women
Oct 14 - 16, 2022
|
| Draw Oct 16 - 11:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| CJ Jackson Calgary, AB |
![]() |
0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 3 | ||
| Emma Yarmuch Edmonton, AB |
0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | X | 7 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
CJ Jackson
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 13.08 |
| PA/G: | 5.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.62 |
Emma Yarmuch
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.44 |
| PA/G: | 6.67 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
CJ Jackson
Emma Yarmuch
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















