SaskTour Women's Nutana
Curling Scores
SaskTour Women's Nutana
Oct 22 - 24, 2021
|
| Draw Oct 23 - 11:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Stasia Wisniewski Regina, SK |
![]() |
0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||
| Amber Holland Kronau, SK |
1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Stasia Wisniewski
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.38 |
| PA/G: | 8.11 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Amber Holland
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.78 |
| PA/G: | 6.94 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Stasia Wisniewski
Amber Holland
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















