Quebec's Kurling4Kids Digital Charity Spiel
Curling Scores
Quebec's Kurling4Kids Digital Charity Spiel
Apr 1 - 5, 2020
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
AmyT
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 1.54 |
| PA/G: | 23.85 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.88 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Sonny81
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.17 |
| PA/G: | 12.61 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.58 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.45 |
Scoring Records - Season
AmyT
Sonny81
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













