GOLDLINE Mixed Doubles Riviere-du-Loup
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
GOLDLINE Mixed Doubles Riviere-du-Loup
Nov 7 - 9, 2025
|
| Draw Nov 8 - 8:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Fellmann/Kovalchuk Montreal, QC |
4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | X | 8 | |||
| Barclay/Hanson , NB |
![]() |
0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | X | 6 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Fellmann/Kovalchuk
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.03 |
| PA/G: | 8.92 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Barclay/Hanson
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.60 |
| PA/G: | 10.40 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.55 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Fellmann/Kovalchuk
| Games: | 14 |
| Record: | 8W - 6L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.12 |
| PA/G: | 8.04 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.40 |
Barclay/Hanson
| Games: | 11 |
| Record: | 0W - 11L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.62 |
| PA/G: | 11.51 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.59 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Scoring Records - Season
Fellmann/Kovalchuk
Barclay/Hanson
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













