Red Deer Rocks U18 Junior Spiel
Curling Scores
Red Deer Rocks U18 Junior Spiel
Oct 24 - 26, 2025
|
| Draw Oct 25 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Caydence Bohn St. Paul, AB |
0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | ||||
| Callie Padget Okotoks, AB |
![]() |
2 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 | X | 13 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Caydence Bohn
| Games: | 2 |
| Record: | 0W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 2.31 |
| PA/G: | 16.92 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.63 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Callie Padget
| Games: | 2 |
| Record: | 1W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 14.00 |
| PA/G: | 11.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Caydence Bohn
Callie Padget
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












