Victoria Mixed Doubles Cash Spiel
Curling Scores
Victoria Mixed Doubles Cash Spiel
Sep 20 - 22, 2024
|
| Draw Sep 22 - 2:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Mackenzie/Middleton New Westminster, BC |
0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | X | 8 | |||
| Sluchinski/Sluchinski Airdrie, AB |
![]() |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 4 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Mackenzie/Middleton
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.04 |
| PA/G: | 7.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.56 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Sluchinski/Sluchinski
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.33 |
| PA/G: | 6.89 |
| Hammer Efficiency: | 0.48 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Mackenzie/Middleton
Sluchinski/Sluchinski
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















