50th Mile Zero Cash Spiel
Curling Scores
50th Mile Zero Cash Spiel
Nov 25 - 28, 2022
|
| Draw Nov 27 - 6:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | EE | Score | ||
| Riku Yanagisawa Karuizawa, JPN |
![]() |
0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
| Rylan Kleiter Saskatoon, SK |
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |||
Event Statistics
Riku Yanagisawa
| Games: | 5 |
| Record: | 4W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.63 |
| PA/G: | 4.74 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.73 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Rylan Kleiter
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.52 |
| PA/G: | 5.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.11 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Season Statistics
Riku Yanagisawa
| Games: | 95 |
| Record: | 64W - 31L |
| Extra Ends: | 3W - 2L |
| One-Point Games: | 8W - 3L |
| PF/G: | 7.72 |
| PA/G: | 6.21 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.17 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Rylan Kleiter
| Games: | 65 |
| Record: | 34W - 31L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 7.25 |
| PA/G: | 6.82 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.26 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Scoring Records - Season
Riku Yanagisawa
Rylan Kleiter
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















