Part II Bistro Ladies Classic
Curling Scores
Part II Bistro Ladies Classic
Nov 26 - 28, 2021
|
| Draw Nov 27 - 7:45 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | EE | Score | ||
| Kimberly Tuck Wingham, ON |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||
| Calissa Daly Toronto, ON |
![]() |
0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Kimberly Tuck
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.00 |
| PA/G: | 6.80 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Calissa Daly
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.64 |
| PA/G: | 8.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.08 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kimberly Tuck
Calissa Daly
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















