SaskTour Men's Highland
Curling Scores
SaskTour Men's Highland
Oct 22 - 24, 2021
|
| Draw Oct 22 - 6:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kelly Knapp Saskatoon, SK |
![]() |
0 | 4 | 1 | 1 | 0 | X | 6 | ||||
| Rob Zuravloff Canora, SK |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | |||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Kelly Knapp
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.14 |
| PA/G: | 4.88 |
| Hammer Efficiency: | 0.41 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.80 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Rob Zuravloff
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.50 |
| PA/G: | 11.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.36 |
| Force Efficiency: | 0.17 |
| Steal Efficiency: | 0.22 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kelly Knapp
Rob Zuravloff
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















