International Bernese Ladies Cup
Curling Scores
International Bernese Ladies Cup
Jan 8 - 11, 2015
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Sanna Puustinen Hyvinkaa, FIN |
0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | X | 5 | |||
| Daniela Driendl Fuessen, GER |
![]() |
0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | X | 8 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Sanna Puustinen
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.43 |
| PA/G: | 15.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.63 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
Daniela Driendl
| Games: | 6 |
| Record: | 2W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.59 |
| PA/G: | 9.02 |
| Hammer Efficiency: | 0.39 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.18 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Sanna Puustinen
Daniela Driendl
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















