Curling Scores
Stroud Sleeman Cash Spiel
Oct 11 - 14, 2012
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Pat Ferris Grimsby, ON |
0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
| Dayna Deruelle Brampton, ON |
![]() |
0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Pat Ferris
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 2W - 1L |
| PF/G: | 7.25 |
| PA/G: | 6.08 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.10 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Dayna Deruelle
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 3W - 2L |
| PF/G: | 5.96 |
| PA/G: | 5.96 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.30 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Pat Ferris
Dayna Deruelle
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















