Curling Scores

M: Nufloors Penticton Curling Classic
Penticton, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 12:00pm PT
Niklas Edin Final
Glenn Howard (EE) Watch Live Curling!
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 12:30pm CET
Joel Retornaz Final
Steffen Walstad (8) Watch Live Curling!
W: Stonewall MJCT
Stonewall, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Oct 17 -- 12:00pm CT
Samantha Gevers Final
Emily Ogg (7)
M: Stonewall MJCT
Stonewall, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 3:00pm CT
Jordon McDonald Final
Jace Freeman (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 1:00pm MT
Kenan Wipf Final
Ben Kiist (8)
Cortland Sonnenberg Final
Wyatt Wright (8)
W: Pre-Olympic Qualification Event
Erzurum, TUR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF2 -- Fri, Oct 15 -- 5:00am MT
Slovakia Final
Turkey 12  (8)
M: Pre-Olympic Qualification Event
Erzurum, TUR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Fri, Oct 15 -- 5:00am MT
Spain Final
Czech Republic (10)
Finland 10  Final
Turkey (EE)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Lupus ALPACA Spiel

May 29 - 30, 2020

Event Results:

Recent
Recent Games:
Martin Final
Brickey (1)
Hodgson 10  Final
Rodawig (2)
Jacobs Final
Strack (1)
Carey Final
Rodawig 11  (2)
Howard Final
Sherry 10  (2)
Shuster 13  Final
Brickey (2)
Moulding Final
Isdahl 12  (2)
Martin Final
Sidney (1)
Central Time (CT)

Event Purse: $0
Entry Fee: TBA
 
Location
Blaine, Minnesota

Curling Scores

M: Nufloors Penticton Curling Classic
Penticton, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 12:00pm PT
Niklas Edin Final
Glenn Howard (EE) Watch Live Curling!
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 12:30pm CET
Joel Retornaz Final
Steffen Walstad (8) Watch Live Curling!
W: Stonewall MJCT
Stonewall, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Oct 17 -- 12:00pm CT
Samantha Gevers Final
Emily Ogg (7)
M: Stonewall MJCT
Stonewall, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 3:00pm CT
Jordon McDonald Final
Jace Freeman (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 17 -- 1:00pm MT
Kenan Wipf Final
Ben Kiist (8)
Cortland Sonnenberg Final
Wyatt Wright (8)
W: Pre-Olympic Qualification Event
Erzurum, TUR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF2 -- Fri, Oct 15 -- 5:00am MT
Slovakia Final
Turkey 12  (8)
M: Pre-Olympic Qualification Event
Erzurum, TUR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Fri, Oct 15 -- 5:00am MT
Spain Final
Czech Republic (10)
Finland 10  Final
Turkey (EE)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Hasselborg Prevails Over Jones on GSOC Masters B-Side

Hasselborg Prevails Over Jones on GSOC Masters B-Side

After dropping their first game, Sweden's Anna Hasselborg (photo: Jeffrey Au) responded with a 7-5 win over Canada's Jennifer Jones.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑