Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Gefle Mixed Doubles Cup -- Playoffs

Jan 23 - 26, 2020
Times shown as Central European Time (CET)
Westman/Ahlberg

QF - Sat 8:00pm
Loser Out
SCORES
  [1]

Rupp/Wunderlin

Rupp/Wunderlin

Sundberg/Magnusson
SF-S:4 - Sun 9:00am
Loser to 8
SCORES
  [5]
Kauste/Kauste

QF - Sat 8:00pm
Loser Out
SCORES
  [2]

Kauste/Kauste

Kauste/Kauste

Heldin/Lindstroem
CF - Sun 1:00pm
Loser Out
SCORES
  [7]
Palancsa/Kiss

QF - Sat 8:00pm
Loser Out
SCORES
  [3]

Palancsa/Kiss
Champion

Palancsa/Kiss

Palancsa/Kiss

Paulova/Paul
SF-S:2 - Sun 9:00am
Loser to 8
SCORES
  [6]

QF - Sat 8:00pm
Loser Out
SCORES
  [4]

Paulova/Paul

Perret/Rios

Rupp/Wunderlin

CF - Sun 1:00pm
Loser Out
SCORES
  [8]

Paulova/Paul

Paulova/Paul
3rd Place Winner

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑