Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Alberta Winter Games U15 -- Tie-Breakers

Feb 14 - 16, 2020
A Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
Aidan Snider

SF - Sun 3:00pm
Loser to 10
SCORES
  [1]

Aidan Snider

Carter Ferguson

Anders Van Amsterdam
CF - Mon 9:00am
Loser Out
SCORES
  [9]

SF - Sun 3:00pm
Loser to 10
SCORES
  [2]

Jaxon Hiebert
Boys 5th Place

Jaxon Hiebert

Carter Ferguson

CF - Mon 9:00am
Loser Out
SCORES
  [10]

Anders Van Amsterdam
Boys 7th Place

Hayden Young

SF - Sun 3:00pm
Loser to 12
SCORES
  [5]

Hayden Young

Claire Comeillie

Hannah Northwood
CF - Mon 9:00am
Loser Out
SCORES
  [11]

SF - Sun 3:00pm
Loser to 12
SCORES
  [6]

Hannah Northwood
Girls 5th Place

Morgan Deschiffart

Claire Comeillie

CF - Mon 9:00am
Loser Out
SCORES
  [12]

Morgan Deschiffart
Girls 7th Place

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑