| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Einarson (MB) | W WIN |
| 4 | vs. Spencer (MB) | L LOSS |
| 6 | vs. Robertson (MB) | L LOSS |
| 8 | vs. Overton-Clapham (MB) | L LOSS |
| 9 | vs. Harvey (MB) | W WIN |
| 11 | vs. Menard (MB) | L LOSS |
| 13 | vs. Rolles (MB) | W WIN |
| Games: | 7 |
| Record: | 3W - 4L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 7.54 |
| PA/G: | 8.46 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.26 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
| #Shots | PCT | ||