| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Montford (MB) | L LOSS |
| 3 | vs. McDonald (MB) | L LOSS |
| 5 | vs. Birchard (MB) | L LOSS |
| 7 | vs. Brown (MB) | W WIN |
| 10 | vs. Zacharias (MB) | W WIN |
| 12 | vs. Ursel (MB) | W WIN |
| 14 | vs. Link (MB) | W WIN |
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 6.89 |
| PA/G: | 6.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.21 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||