| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Link (MB) | W WIN |
| 3 | vs. Zacharias (MB) | W WIN |
| 5 | vs. Ursel (MB) | W WIN |
| 7 | vs. MacKay (MB) | L LOSS |
| 10 | vs. Montford (MB) | W WIN |
| 12 | vs. Birchard (MB) | L LOSS |
| 14 | vs. McDonald (MB) | W WIN |
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 7.12 |
| PA/G: | 6.06 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||