SKIP Darcy Robertson Born: Mar 13, 1965 in Winnipeg, MB Resides: Winnipeg, MB Started Curling: 1978 Throws: Right |
|
Second Vanessa Foster Born: Oct 24, 1980 in Winnipeg, MB Resides: Arborg, MB Started Curling: 1990 Throws: Right |
|
Lead Michelle Madden Born: May 11, 1987 in Souris, MB Resides: Winnipeg, MB Started Curling: 1998 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Harvey (MB) | W WIN |
| 4 | vs. Rolles (MB) | W WIN |
| 6 | vs. Reed (MB) | W WIN |
| 8 | vs. Menard (MB) | L LOSS |
| 9 | vs. Spencer (MB) | L LOSS |
| 11 | vs. Overton-Clapham (MB) | L LOSS |
| 13 | vs. Einarson (MB) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 3W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.74 |
| PA/G: | 7.10 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.22 |
| #Shots | PCT | ||