Third Lisa McLeod Born: Mar 4, 1987 in Winnipeg, MB Resides: Winnipeg, MB Started Curling: 1995 Throws: Right |
|
Lead Sarah Neufeld Born: Aug 17, 1988 in Winnipeg, MB Resides: Winnipeg, MB Started Curling: 1998 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. MacKay (MB) | W WIN |
| 3 | vs. Ursel (MB) | W WIN |
| 5 | vs. Link (MB) | W WIN |
| 7 | vs. Zacharias (MB) | W WIN |
| 10 | vs. Brown (MB) | L LOSS |
| 12 | vs. McDonald (MB) | L LOSS |
| 14 | vs. Birchard (MB) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 7.66 |
| PA/G: | 6.56 |
| Hammer Efficiency: | 0.41 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.16 |
| #Shots | PCT | ||