Third Selena Njegovan Born: Jan 22, 1992 in Winnipeg, MB Resides: Beausejour, MB Started Curling: 2007 Throws: Right |
|
Lead Kristin Gordon Born: Dec 8, 1992 in Winnipeg, MB Resides: Stonewall, MB Started Curling: 2001 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Reed (MB) | L LOSS |
| 4 | vs. Menard (MB) | W WIN |
| 6 | vs. Rolles (MB) | W WIN |
| 8 | vs. Harvey (MB) | W WIN |
| 9 | vs. Overton-Clapham (MB) | W WIN |
| 11 | vs. Spencer (MB) | W WIN |
| 13 | vs. Robertson (MB) | W WIN |
| PGs | vs. McDonald (MB) | L LOSS |
| SF | vs. Birchard (MB) | W WIN |
| CF | vs. McDonald (MB) | W WIN |
| Games: | 10 |
| Record: | 8W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 9.76 |
| PA/G: | 5.12 |
| Hammer Efficiency: | 0.65 |
| Steal Defense: | 0.02 |
| Force Efficiency: | 0.77 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
| #Shots | PCT | ||