Third Dayna Demmans Born: Oct 31, 1986 in Meadow Lake, SK Resides: Meadow Lake, SK Started Curling: 1994 Throws: Right |
|
Lead Kara Thevenot Born: Dec 4, 1988 in Birch Hills, SK Resides: Prince Albert, SK Started Curling: 1996 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Anderson (SK) | W WIN |
| 4 | vs. Selzer (SK) | W WIN |
| 5 | vs. Dutton (SK) | W WIN |
| 6 | vs. Englot (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Barker (SK) | L LOSS |
| 10 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| SF | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 6.72 |
| PA/G: | 5.37 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.03 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.22 |
| #Shots | PCT | ||